زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۹
» خبر داغ » فتاحی: برای برگزاری بازی‌های معوقه پرسپولیس و استقلال، اردوی تیم ملی دیرتر آغاز می‌شود
تاریخ انتشار : 2018/11/13 - 16:09
 کد خبر: 27288
 257 بازدید

فتاحی: برای برگزاری بازی‌های معوقه پرسپولیس و استقلال، اردوی تیم ملی دیرتر آغاز می‌شود

اردوی تیم ملی بعد از نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال، دیرتر از برنامه قبلی آغاز می‌شود تا بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس، استقلال، ساپیا و صنعت نفت برگزار شوند.

فتاحی: برای برگزاری بازی‌های معوقه پرسپولیس و استقلال، اردوی تیم ملی دیرتر آغاز می‌شود

به گزارش تدبیر تازه نیوز، سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال درباره اهدای کاپ سوپرجام به پرسپولیس اظهار کرد: قرار نبود در آزادی به پرسپولیس جام بدهیم. باتوجه به انجام نشدن مسابقه سوپرجام، جشنی هم قرار نیست برگزار شود. قرار شد پس از صحبت با مسئولان سازمان لیگ درباره این موضوع تصمیم بگیریم.

وی درباره بازی کردن یا نکردن پرسپولیس برابر پیکان، ذوب‌آهن و سپاهان بدون ملی‌پوشانش تصریح کرد: دیروز جلسه‌ای با کی‌روش داشتیم که اردوهای تیم ملی بعد از نیم فصل دیرتر آغاز شود که بازی‌های عقب‌افتاده پرسپولیس، استقلال، ساپیا و صنعت نفت را بگذاریم. چون بازی‌های فشرده می‌شد و احتمال آسیب‌دیدگی بالا می‌رفت، این تصمیم را گرفتیم و خوشبختانه کی‌روش موافقت کرد.

فتاحی درباره مخالفت برانکو با انجام بازی بدون ملی‌پوشانش گفت: ما با مصاحبه برانکو کاری نداریم و نامه باشگاه پرسولیس را داریم. ما تعیین کردیم و به پرسولیس اطلاع دادیم که اگر به فینال برود، بازی این تیم برابر پیکان را در فیفادی برگزار می‌کنیم که اردوی تیم ملی است و به آن‌ها یادآور شدیم که بازیکن‌های ملی‌پوش خود را نخواهند داشت. پرسپولیس موافقت کرد و ما نامه این باشگاه را داریم. اگر قرار نبود به همین شکل صورت بگیرد، باید ۱۰ هفته اردوی تیم ملی را تعطیل می‌کردیم زیرا پرسپولیس چند بازی عقب‌افتاده دیگر هم دارد.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه