زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» جذاب ترین ها » اینستاگرام به پست رکیک تتلو علیه زنان واکنش نشان داد
تاریخ انتشار : 2018/11/04 - 18:04
 کد خبر: 24887
 1072 بازدید

اینستاگرام به پست رکیک تتلو علیه زنان واکنش نشان داد

اینستاگرام حساب کاربری امیر تتلو، رپ‌خوان ایرانی را در پی گزارش‌های متعدد از کاربران درباره محتوای زن ستیزانه و خشونت‌طلبانه وی مسدود کرد.

اینستاگرام به پست رکیک تتلو علیه زنان واکنش نشان داد

به گزارش یورونیوز امیر تتلو در روزهای گذشته پست‌هایی را با الفاظ رکیک علیه زنان منتشر و هوادارانش را به کتک زدن، بی‌حرمتی و خشونت علیه زنان دعوت کرده بود.

وی پس از بسته شدن حسابش در اینستاگرام ادعا کرده بود خودش این کار را کرده است. شبکه اینستاگرام اما این ادعا را رد کرده است.

امیرحسین مقصودلو، معروف به امیر تتلو از کاربران ایرانی بسیار پرطرفدار شبکه اینستاگرام بود. حساب وی بیش از ۴ میلیون فالوئر (دنبال کننده) داشت. بسیاری از هوادارانش که زنان و دختران هستند خود را تتلیتی معرفی ‌می‌کردند.

امیر تتلو، ۳۵ ساله در سال‌های دهه ۱۳۸۰ شمسی کار خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد و مانند بسیاری از رپ‌خوان‌های آن دوره، فعالیت زیرزمینی داشت و چند مرتبه بازداشت شد. وی پس از ابراز پشیمانی از رفتارهای گذشته‌اش، آرام آرام توانست با نزدیک شدن به جریان‌های سیاسی مجاز، امکان فعالیت آزادانه در زمینه موسیقی را به دست آورد. انتشار نمآهنگ «انرژی هسته‌ای» بر عرشه یک ناو ایرانی، احتمالا نفطه اوج فعالیت‌های مجاز تتلو بود. وی در کارزارهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با ابراهیم رئیسی، کاندیدای اصلی محافظه‌کاران دیدار کرد.

تتلو در جریان قتل آتنا اصلانی، دختر بچه هفت ساله در پارس آباد مغان، پدر و مادر این دختربچه و «بی حجابی» را مسئول کشته شدن این کودک توصیف کرد.

تتلو در سال ۱۳۹۷ از ایران خارج شد و چند بار علیه نظام جمهوری اسلامی و باورهای اسلامی شیعیان صحبت کرد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : جذاب ترین ها , خبر داغ
ارسال دیدگاه