زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۵
» حوادث » مرد جوان با اسید از همسرش انتقام گرفت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۶
 کد خبر: 24380
 453 بازدید

مرد جوان با اسید از همسرش انتقام گرفت

معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ، از دستگیری مرد جوانی خبر داد که در پی اختلاف با همسرش، در یکی از شهرستان‌های شمال غرب کشور اقدام به اسیدپاشی به او کرده و به تهران متواری شده بود.

مرد جوان با اسید از همسرش انتقام گرفت

سرهنگ علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: در اولین روز از مهرماه امسال، مرد جوانی که با همسرش دچار اختلاف شده بود، پس از تهیه مقداری اسید، به منزل رفته و همسرش را مورد اسیدپاشی قرار داده و به تهران متواری می‌شود که در این حادثه علاوه بر آسیب به همسرش، دست خود او نیز آسیب می‌بیند.

با انجام تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد که این فرد بنام علیرضا (۴۵ ساله) پس از فرار از محل حادثه، به تهران گریخته است لذا طی هماهنگی‌های انجام شده و کسب نیابت قضایی، پرونده در تاریخ ۱۸ مهر ماه به تهران منتقل و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به تحقیقات در این خصوص پرداختند.

تحقیقات ادامه داشت تا این که در تاریخ ۹ آبان ماه، متهم که پس از ارتکاب به اسیدپاشی زندگی مخفیانه‌ای را در تهران آغاز کرده بود نهایتا در مورخه ۰۹/۰۸/۱۳۹۷ در خیابان آزادی – پارک اوستا شناسایی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

با انتقال متهم به اداره شانزدهم، وی ضمن اعتراف صریح به اسیدپاشی در خصوص انگیزه خود برای اسیدپاشی عنوان کرد: ” از حدود ۵ سال پیش بود که پس از برشکستگی مالی عملا امورات زندگی از دستم خارج شده بود بگونه‌ای که خانواده همسرم در چندین نوبت به من کمک کردند؛ دیگر دستم به کار کردن نمی‌رفت و بیشتر اوقات را در خانه سپری می‌کردم؛ به تدریج اختلاف مابین من و همسرم آغاز شد و هر رو به شدت آن اضافه می‌شد تا اینکه این اواخر همسرم چندین بار مرا تهدید کرده بود که قصد دارد تا از من متارکه نماید؛ من همسرم و پسر ۶ ساله مان را خیلی دوست دارم و حاضر نبودم که آن‌ها را از دست داده و شاهد این باشم که با کسی دیگر زندکی کنند.

به تصور اینکه همسرم قصد دارد با شخص دیگری ازدواج کند تصمیم گرفتم تا از او انتقام بگیرم؛ به همین علت با تهیه مقداری اسید زمانیکه او در داخل حیاط خانه ایستاده بود او را صدا کرده و ناگهان اسید را به سمت او پاشیدم که حتی مقداری از اسید روی دستم ریخت و من نیز دچار سوختگی شدم. از محل سکونت خود فراری شده و به تهران آمدم. طی این مدت متوجه شدم که همسرم با صحبت هایش می‌خواسته مرا مجبور کند تا برای زندگی‌مان مجددا تلاش کنم، اما من با تصوری نادرست اقدام به این کار (اسیدپاشی) کردم، اما دیگر روی بازگشت به خانه را نداشتم تا نهایتا دستگیر شدم “.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، با اشاره به این مطلب که، متهم پس از انجام تحقیقات اولیه برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان محل ارتکاب جرم قرار گرفت، عنوان داشت: پلیس در برخورد با جرایم خشن همچون اسیدپاشی و… طبق قانون و با قاطعیت برخورد می‌کند و در این خصوص از تیم‌ها و ادارات تخصصی ویژه‌ای استفاده می‌کند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه