زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۹
» اجتماعی » دستگیری متهمان جعل اسکناس / جاسازی ماهرانه 18 میلیارد در فرودگاه مشهد
تاریخ انتشار : 2018/10/29 - 20:00
 کد خبر: 23959
 447 بازدید

دستگیری متهمان جعل اسکناس / جاسازی ماهرانه 18 میلیارد در فرودگاه مشهد

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کشف بیش از ۱۸ میلیارد ریال اسکناس جعلی و دستگیری اعضای باند حرفه ای جعل اسکناس توسط پلیس فرودگاه مشهد خبر داد.

دستگیری متهمان جعل اسکناس / جاسازی ماهرانه 18 میلیارد در فرودگاه مشهد

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد شرفی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر حمل اسکناس جعلی، به لحاظ حساسیت و اهمیت موضوع، بلافاصله شناسایی و دستگیری متهمان در دستورکار پلیس فرودگاه مشهد قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا پس از هماهنگی لازم با مقام قضائی، خودروی حمل اسکناس جعلی در محل پارکینگ پروازهای داخلی شناسایی و توسط پلیس فرودگاه مشهد توقیف شد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: در بررسی خودروی توقیفی اسکناس جعلی  ۵۰۰ هزار ریالی جمعا به مبلغ ۱۸ میلیارد و چهارصد میلیون ریال که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار شرفی گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی، ۵ نفر از جاعلان اسکناس از جمله جاعل اصلی دستگیر و در بازرسی از محل سکونت آنها علاوه بر کشف دو دستگاه چاپ طلا کوب، یک دستگاه چاپگر رنگی، یک دستگاه برش ورق به همراه پایه مربوطه مقداری کاغذ مخصوص که در چاپ اسکناس مورد استفاده قرار می گرفت به همراه مقداری اقلام ممنوعه از جمله مواد مخدر نیز کشف شد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه