زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۵
» اجتماعی » پلیس به حضور گشت ارشاد مقابل دانشگاه آزاد سوهانک واکنش نشان داد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۸:۵۵
 کد خبر: 23935
 440 بازدید

پلیس به حضور گشت ارشاد مقابل دانشگاه آزاد سوهانک واکنش نشان داد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص انتشار فیلمی مبنی بر برخورد گشت ارشاد با دختری در مقابل دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی (سوهانک) واکنش نشان داد و گفت: پلیس در مسیر برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، کوتاه نخواهد آمد.

پلیس به حضور گشت ارشاد مقابل دانشگاه آزاد سوهانک واکنش نشان داد

به گزارش تدبیر تازه نیوز، طرح رعد ۱۷ پلیس پیشگیری پایتخت در مقر پلیس پیشگیری تهران بزرگ رقم خورد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه طرح رعد ۱۷ در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش فارس در خصوص انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر برخورد ماموران گشت ارشاد با دختری در سوهانک تهران اظهار داشت: حضور پلیس در سوهانک بنا به درخواست مکرر و فراوان مردم آن منطقه بوده چرا که در آنجا یک مرکز دانشگاهی ایجاد شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص فیلم منتشر شده تصریح کرد: در این فیلم یک دختر خانم جلوی ماشین پلیس می‌آید اما به محض حرکت وی، راننده ما بر روی ترمز زده و می‌ایستد؛ که بخشی از این فیلم منتشر نشده است.

وی اعلام کرد: اگر افرادی بخواهند با جوسازی ما را از مسیر برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی دور کنند باید بگویم که پلیس کوتاه نخواهد آمد.

عالی‌ترین مقام پایتخت گفت:‌ یکی از وظایف پلیس برخورد با کسانی است که امنیت اخلاقی جامعه را به مخاطره می‌اندازند و ما در این مسیر محکم گام برخواهیم داشت.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه