زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۱۴
» اجتماعی » جنجال بر سر تولد نوزادان بدون دست در فرانسه
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۴
 کد خبر: 23805
 205 بازدید

جنجال بر سر تولد نوزادان بدون دست در فرانسه

تولد نوزادانی بدون دست در فرانسه باعث شده است مقامات مسئول در این کشور بیش از پیش عزم خود را برای پیدا کردن علت این موضوع جزم کنند.

جنجال بر سر تولد نوزادان بدون دست در فرانسه

به گزارش یورونیوز، انیس بوزن، وزیر بهداشت فرانسه می‌گوید تحقیقات جدیدی در مورد تولد نوزادانی بدون دست در منطقه‌ای روستایی در این کشور انجام خواهد شد. در فاصله بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ میلادی ۱۳ نوزاد بدون دست در مناطق روستایی فرانسه متولد شدند.

تحقیقاتی که تاکنون انجام شده بدون نتیجه بوده است. این در حالی است که بسیاری از مدافعان محیط زیست بر این باورند آفت‌کش‌هایی که در فرانسه استفاده می شوند عامل تولد کودکان با معلولیت جسمی هستند.

بنابر اعلام وزیر بهداشت فرانسه، سالانه ۸۰ تا ۱۰۰ کودک با اعضای تکامل نیافته متولد می شوند. نتیجه اولین تحقیقی که در این مورد انجام شد نشان می داد آمار تولد کودکان بدون دست در شهرستان «این» (Ain) بیش از میانگین کشوری نبوده است.

این در حالی است که بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ میلادی هفت کودک بدون دست در منطقه محدودی از شهرستان «این» (Ain) متولد شدند. وزیر بهداشت فرانسه تاکید کرده است که عدم دستیابی به نتیجه و پاسخ در مورد تولد این کودکان «غیر قابل تحمل» است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه