زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۵
» اجتماعی » ۳ دختر برای “دور دور” دست به سرقت زدند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۷
 کد خبر: 23602
 511 بازدید

۳ دختر برای “دور دور” دست به سرقت زدند

رییس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری سه دختر جوان که برای دور دور کردن اقدام به سرقت خودروهای لوکس کرده بودند، خبر داد.

۳ دختر برای “دور دور” دست به سرقت زدند

سرهنگ سید امین موسوی پور دراین‌باره گفت:‌ واحدهای گشتی تیم عملیات کلانتری ۱۵۸ کیانشهر درحال گشت‌زنی در محدوده خیابان صالحی بودند که به یک دستگاه خودرو اپتیما مشکوک شده و اقدام به بررسی سوابق پلاک خودرو کردند که در نتیجه آن مشخص شد که خودرو سه شب قبل در محدوده خیابان شریعتی سرقت شده است.
وی با اشاره به شناسایی مالک خودرو و دعوتش به کلانتری، اظهارکرد: این فرد پس از مراجعه به کلانتری اعلام کرد که سه شب پیش پس از آشنایی با دختری در خیابان او را سوار برخودرو کرده اما پس از مدت زمانی‌که برای خرید از ماشین پیاده شده است، خودرویش به سرقت رفته است.
رییس کلانتری با بیان اینکه از داخل خودرو مدارک مربوط به یک دستگاه خودروی توسان نیز کشف شد، خاطرنشان کرد: مالک خودروی اپتیما اعلام کرد که این مدارک متعلق به وی نیست که بلافاصله مدارک توسان نیز مورد استعلام قرار گرفت و مشخص شد که خودروی مذکور نیز حدود یک هفته قبل به سرقت رفته است که مالک این خودرو نیز به کلانتری دعوت و مشخص شد که این خودرو نیز به همان شیوه سواری اپتیما به سرقت رفته است.
موسوی پور با اشاره به اقدامات پلیس برای دستگیری سارق یا سارقان گفت:‌ در تحقیقات پلیسی مشخص شد که هر دو سرقت از سوی سه دختر جوان که بین ۱۸ تا ۲۰ سال سن داشتند انجام شده است که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری آنان در دستورکار قرارگرفت.
رییس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر با بیان اینکه با انجام اقدامات پلیسی محل زندگی یکی از این دختران شناسایی شد، تصریح کرد: محل زندگی این دختر دقیقا مقابل همان محلی بود که خودروی سواری مسروقه را مقابلش پارک کرده بود.
وی با اشاره به اخذ دستور قضایی برای دستگیری سه دختر سارق گفت: این افراد در عملیاتی دستگیر و به کلانتری منتقل شدند که در جریان تحقیقات انجام شده اعتراف کردند که سرقت‌ها را با انگیزه تفریح و داشتن خودروی لوکس انجام داده و قصد داشتند با این خودروها به دور دور بروند و با افراد دیگری آشنا شوند.
موسوی‌پور با اشاره به تشکیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده، تصریح کرد: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه