زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» اجتماعی » ریزش دیوار بیمارستان در کهریزک 2 نفر را به کام مرگ فرستاد
تاریخ انتشار : 2018/10/27 - 17:23
 کد خبر: 23584
 222 بازدید

ریزش دیوار بیمارستان در کهریزک 2 نفر را به کام مرگ فرستاد

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت: تاکنون پیکر ۴ تن از زیر آوار بیرون آمده که ۲ نفر فوت کرده و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند، عملیات برای یافتن حداقل ۳ نفر دیگر ادامه دارد.

ریزش دیوار بیمارستان در کهریزک 2 نفر را به کام مرگ فرستاد

ابراهیم تاجیک نوری در گفتگو با مهر اظهار داشت: تاکنون پیکر ۴ تن از زیر آوار بیرون آمده است.

وی افزود: از این ۴ نفر ۲ تن زنده و مصدوم هستند، که به سرعت یکی از آن ها توسط عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان ری و مصدوم دیگر توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند و متاسفانه ۲ نفر دیگر فوت کرده و پیکر بی جان آن ها از زیر آوار بیرون آمد.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت: احتمال می دهیم حداقل ۳ نفر دیگر زیر آوار مانده باشند، که عملیات برای بیرون آوردن آن ها از زیر آوار همچنان ادامه دارد.

تاجیک نوری با بیان این که این حادثه ساعت ۱۰:۱۵ صبح شنبه به جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد، افزود: هم اکنون ۲ دستگاه امبولانس و ۴ تیم جمعیت هلال احمر شهرستان ری به علاوه سِت زنده یاب، نجات، رادار و دلسار در محل حاضر هستند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران اضافه کرد: همچنین تیم های آنسَت شهرستان های رباط کریم و تهران، به جهت نزدیکی به محل به همراه خودروهای مورد نیاز و تجهیزات لازم در محل حاضر هستند.

بر اساس این گزارش، گفته می شود، علت اولیه حادثه بارندگی دیشب و سست شدن دیواره های فونداسیون و فروریختن این دیواره ها باشد.

ریزش دیوار یک بیمارستان در حال ساخت در کهریزک سبب وقوع حادثه در این بخش شده است.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری در جنوب تهران است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه