زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۱۴
» اجتماعی » کشف ۵۳۸ میلیارد ریال مواد غذایی احتکار شده
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۶
 کد خبر: 23553
 147 بازدید

پلمب یک انبار کالا در شیراز

کشف ۵۳۸ میلیارد ریال مواد غذایی احتکار شده

‌فرمانده انتظامی استان فارس گفت: یک انبار مملو از کالاهای ضروری شامل انواع موادغذایی در شیراز کشف و با دستور مقام قضایی پلمب شد.

کشف ۵۳۸ میلیارد ریال مواد غذایی احتکار شده

به گزارش تدبیر تازه نیوز، به نقل از سایت پلیس فارس، سردار احمدعلی گودرزی گفت: به دنبال کسب اخباری مبنی بر دپوی مواد غذایی توسط فردی در شیراز، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان فارس با تشکیل اکیپ ویژه و با انجام اقدامات اطلاعاتی و انجام تحقیقات گسترده پلیسی انبار مورد نظر را شناسایی و از آن بازرسی کردند.

گودرزی گفت: در بازرسی از این انبار مقدار، ۶۶۷ هزار و ۱۴۰ کیلوگرم برنج، ۶۵۴ هزار و ۱۸۰ کیلوگرم عدس، ۴۳۵ هزار و ۳۵ کیلوگرم ادویه، ۸۰ هزار و ۲۳۰ کیلوگرم پسته، ۷۸ هزار و ۷۰ کیلوگرم چای، ۱۴ هزار و ۷۷۳ کیلوگرم بادام زمینی و ۱۵ هزار و ۱۸۰ کیلوگرم تخمه آفتابگردان احتکار شده، کشف شد.

وی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد، عنوان کرد: برابر دستور مقام قضایی کالاهای موجود در این انبار ضبط و انبار پلمب شد‌.

فرمانده انتظامی استان فارس با قدردانی از همکاری مردم با پلیس گفت: برخورد با قاچاقچیان و احتکارگران به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه