زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۵
» اقتصادی » قیمت رنگ سر به فلک کشید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۰
 کد خبر: 23529
 164 بازدید

قیمت رنگ سر به فلک کشید

مدیر عامل شرکت تعاونی تولیدکنندگان رنگ اعلام کرد: قیمت رنگ با تایید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به طوری رسمی ۶۰ درصد افزایش یافت.

قیمت رنگ سر به فلک کشید

به گزارش تدبیر تازه نیوز، شهلا چپ نویس مدیر عامل شرکت تعاونی تولیدکنندگان رنگ با ارسال نامه ای به واحدهای تولیدی از موافقت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با افزایش ۶۰ درصدی قیمت رنگ، خبر داد. متن این نامه به شرح زیر است.

پیرو مکاتبات و جلسات حضوری تعاونی تولید کنندگان رنگ و انجمن تولید کنندگان رنگ ورزین ایران با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در ارتباط با افزایش نرخ ارز ، افزایش بی رویه و غیر متعارف مواد اولیه رنگ و ارائه اسناد و مدارک چند واحد تولید به سازمان مذکور، نتیجتا در جلسه مورخ ۹۷/۷/۲۲ در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با حضور اعضای هیئت مدیره و کارشناسان تعاونی، انجمن، افزایش ۶۰ درصدی قیمت های کارشناسی انجمن و تعاونی رنگ مورد تایید و مبنای سازمان مذکور قرار گرفت و مقرر شد کلیه واحد های تولیدلیست قیمت ها خود را تا سقف ۶۰ درصد در سامانه ۱۲۴ واد نمایند.

بدیهی است مسئولیت عدم ثبت در سامانه ۱۲۴ و افزایش خارج از سقف ۶۰ درصد ارائه شده به عهده واحد تولیدی خواهد بود و در صورت پیگیری سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان خود پاسخگو خواهد بود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اقتصادی , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه