زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۴
» بین الملل » کاهش میزان محبوبیت ترامپ در آمریکا
تاریخ انتشار : 2018/10/26 - 19:06
 کد خبر: 23472
 221 بازدید

کاهش میزان محبوبیت ترامپ در آمریکا

نتایج یک نظرسنجی جدید که روز جمعه منتشر شد حاکی است که رضایتمندی مردم آمریکا از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری کشورشان سه درصد از ماه قبل کاهش یافته و به 39 درصد رسیده است.

کاهش میزان محبوبیت ترامپ در آمریکا

به گزارش ایرنا از تارنمای خبری نشریه هیل، طبق این نظرسنجی که به همت رادیو «ان پی آر»، شبکه «پی بی اس نیوزآر’ و موسسه «ماریست» انجام شد، تنها 39 درصد از افراد بزرگسال در آمریکا از عملکرد ترامپ راضی هستند در حالی که این رقم در میان ناراضیان 53 درصد است. هشت درصد از پرسش شوندگان در این نظرسنجی نیز، نظری بینابین داشتند و چندان از پاسخ خود مطمئن نبودند.

نتایج این نظرسنجی، کاهش سه درصدی از میزان محبوبیت 42 درصدی ترامپ در ماه گذشته میلادی را به نمایش می گذارد.

براساس این گزارش، میزان محبوبیت ترامپ در مقایسه با روسای جمهوری سابق آمریکا همواره پایین بوده است.
نظرسنجی جدید همچنین حاکی است که 85 درصد از جمهوریخواهان از عملکرد ترامپ در مقام رئیس جمهوری راضی اند و تنها 11 درصد آنان از عملکرد رئیس جمهوری کشورشان ناراضی هستند.

از سویی، تنها 9 درصد از دمکرات ها رضایت خود را از عملکرد رئیس جمهوری آمریکا نشان دادند، در حالی که 87 درصد از دمکرات ها در این مورد ابراز نارضایتی کردند و چهار درصد نیز اطمینانی در مورد این مساله نداشتند.

نتایج این نظرسنجی با نتایج نظرسنجی مشترک شبکه «ان بی سی» و روزنامه «وال استریت ژورنال» در تضاد است. در آن نظرسنجی که پیشتر در هفته جاری نتایج آن منتشر شد، بالاترین میزان رضایت از ترامپ 47 درصد اعلام شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه