زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» بین الملل » سرنخ‌های جدید از بمب‌های پستی برای منتقدان ترامپ
تاریخ انتشار : 2018/10/26 - 13:56
 کد خبر: 23366
 212 بازدید

سرنخ‌های جدید از بمب‌های پستی برای منتقدان ترامپ

پلیس آمریکا به سرنخ های تازه ای از محل ارسال بسته های پستی حاوی "بمب های لوله ای" برای چهره های سرشناس حزب دموکرات و منتقدان دونالد ترامپ دست پیدا کرد.

سرنخ‌های جدید از بمب‌های پستی برای منتقدان ترامپ

به نقل از نیویورک تایمز، تحقیقات مقامات فدرال ایالات متحده درباره ارسال بسته های پستی مشکوک برای دموکرات ها، آن ها را به منطقه ای در جنوب ایالت فلوریدا رساند.

طبق بررسی مقامات امنیتی، چندین بسته پستی حاوی بمب لوله ای، از فلوریدای جنوبی فرستاده شده اند.

طی دو روز گذشته، حداقل 10 بسته مشکوک برای اعضای سرشناس حزب دموکرات، منتقدین ترامپ رئیس جمهور آمریکا، و رسانه های مخالف دولت ارسال شده است.

پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) روز پنج شنبه اعلام کرد که سه بمب لوله ای دیگر را در ایالت های دلاوِر و نیویورک کشف کرده است که دو تا از آن ها برای “جوزف بایدن” معاون رئیس جمهور سابق آمریکا ارسال شده اند. بسته سوم نیز به مقصد نیویورک و به آدرس “رابرت دنیرو” هنرپیشه سرشناس هالیوود و مخالف سرسخت ترامپ فرستاده شده بود.

ارسال این بسته ها در آمریکا، باعث شروع تحقیقاتی گسترده و سراسری در مورد هدف قرارگرفتن منتقدین دونالد ترامپ و افرادی که مورد نفرت جمهوری خواهان هستند شده است.

هیچ کدام از 10 بسته کشف شده، منفجر نشده اند. هنوز مشخص نشده است که آیا این بمب های لوله ای اساسا قابلیت انفجار داشته اند یا نه.

این بسته های مشکوک برای باراک اوباما رئیس جمهور پیشین و هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا نیز ارسال شده اند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : بین الملل , خبر داغ
ارسال دیدگاه