زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» جذاب ترین ها » ظاهر متفاوت «نیکی کریمی» در میان مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب
تاریخ انتشار : 2018/10/24 - 15:36
 کد خبر: 23118
 628 بازدید

ظاهر متفاوت «نیکی کریمی» در میان مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب

نیکی کریمی با انتشار این عکس نوشت: خدا یا شکرت، ممنون که به من توان دادی تا این کار را تمام کنم و ممنونم از تک تک شما که کمک کردید. باشد تا این مرکز برای کودکان این مرز و بوم بماند ، به نام جایی که خودم کتاب خواندن از انجا شروع کردم ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اقدام خیرخواهانه و فرهنگی نیکی کریمی در سرپل ذهاب؛ دو مرکز فرهنگی کانون در کرمانشاه راه اندازی می شود. نیکی کریمی بازیگر سینمای ایران برای راه‌اندازی یک مرکز فرهنگی هنری ثابت و یک مرکز سیار ویژه کودکان در شهر زلزله‌زده‌ سرپل ذهاب با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همکاری می‌کند.

ظاهر متفاوت «نیکی کریمی» در میان مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، بر اساس تفاهم‌نامه منعقده یک کتاب‌خانه سیار و منافع دو ساله یک باب ساختمان برای فعالیت های کانون، از سوی این چهره سینمایی و از محل کمک‌های مردمی که در جریان زلزله کرمانشاه در اختیار ایشان قرار گرفته بود، به کانون واگذار می شود تا کودکان و نوجوانان ساکن شهر سرپل ذهاب و روستاهای مناطق زلزله زده از خدمات فرهنگی و هنری استفاده کنند ؛ لازم به ذکر است که به دلیل ورود آسیب های جدی به مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در سرپل ذهاب در جریان زلزله سال 1396 و تا آماده شدن مرکز جدید کانون، فعالیتهای این مجموعه در ساختمانی که به همت این هنرپیشه سینما آماده سازی شده، انجام خواهد شد.
مقرر گردیده است تا کانون بر اساس این تفاهم نامه با تجهیز هر دو مرکز سیار و ثابت و با استفاده از امکانات و اعتبارات کانون استان کرمانشاه و ظرفیت مربیان فرهنگی به انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری و آموزشی در مسیر اهداف و رسالت‌هایش در این مراکز اقدام نماید ؛ این همکاری قرار است از آبانماه با هدف حمایت از فعالیت‌های فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان آسیب‌دیده در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه آغاز گردد.
بر اساس این گزارش کانون پس از زلزله استان کرمانشاه برنامه‌های گسترده‌ای را برای کاهش آسیب‌های روحی کودکان و نوجوانان ساکن این مناطق در قالب طرح امداد فرهنگی اجرا کرد که این فعالیت‌ها همچنان در آن مناطق ادامه دارد و همکاری چهره‌های نام آشنای فرهنگی و هنری باعث گسترش این نوع فعالیت‌ها در مناطق آسیب‌دیده خواهد شد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : جذاب ترین ها , خبر داغ
ارسال دیدگاه