زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» بانک و بیمه » مسئولیت اجتماعی، اولویت بانک حکمت ایرانیان
تاریخ انتشار : 2018/10/24 - 15:22
 کد خبر: 23117
 200 بازدید

مسئولیت اجتماعی، اولویت بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان در ادامه حرکت خود در عرصه مسئولیت های اجتماعی، این بار با تجهیز دو مدرسه در خرمشهر، فضای مطلوب و با کیفیت جهت تحصیل دانش آموزان در مناطق محروم را به ایشان هدیه کرد.

مسئولیت اجتماعی، اولویت بانک حکمت ایرانیان

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، مدیریت منطقه خوزستان بانک حکمت ایرانیان در راستای مسئولیت نسبت به مسائل و امور اجتماعی و با هدف کمک به مناطق محروم و تجهیز مدارس برای ارتقای کیفیت کلاس های دانش آموزان در بیست و پنجم مهرماه سال جاری در دو روستای سرحانیه و صد دستگاه در شهرستان خرمشهر حضور یافت.
بک کردی، مدیر منطقه خوزستان، با حضور در دو روستای فوق، سه دستگاه کولر گازی، اهدایی بانک حکمت ایرانیان را به مسئولین این دو مدرسه دوشیفته این روستاها تقدیم کرد.
در حاشیه این سفر ، بک کردی ضمن اشاره به اهمیت مسئولیت اجتماعی در بانک حکمت ایرانیان ابراز امیدواری کرد، در آینده نزدیک کمک های بیشتری به مناطق محروم ارسال کنیم. وی مسئولیت اجتماعی را بخشی از ارزش و فرهنگ سازمانی بانک حکمت ایرانیان عنوان کرد و مشارکت در انجام امور اجتماعی را دغدغه این بانک دانست. مدیر منطقه خوزستان بانک حکمت ایرانیان اطلاع رسانی و پوشش خبری این امور را گامی در جهت توسعه و تشویق دیگر سازمان ها برای حضور در این عرصه دانست.
گفتنی است در بازدید از دو مدرسه (دهخدا “شیفت اول” – زینبیه “شیفت دوم”) و (علوی”شیفت اول” – راهیان نور”شیفت دوم”) با بیش از 1200 دانش آموز و علیرغم گذشت 25 روز از مهر و بازگشایی مدارس، به دلیل گرمای شدید، شرجی هوا و رطوبت بالا، اکثر کلاس ها با تعطیلی مواجه بودند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه