زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۷/۱
» اسلایدر دوم » دیوید بکام و ویکتوریا به آخر خط رسیدند
تاریخ انتشار : 2018/10/23 - 18:25
 کد خبر: 22969
 1000 بازدید

دیوید بکام و ویکتوریا به آخر خط رسیدند

دیوید بکام در مصاحبه‌ای در استرالیا از مشکلات خانوادگی‌اش خبر داد و دردسرساز شد.

دیوید بکام و ویکتوریا به آخر خط رسیدند

همین ژانویه بود که دیوید بکام جشن مختصری درباره ۱۹ ساله شده ازدواجش با ویکتوریا گرفت؛ جشنی که کمتر کسی تصور می‌کرد خیلی زود جایش را به شایعات مختلف و رنگارنگی دهد؛ ابتدا رسانه‌های انگلیسی بودند که خبر دادند رابطه این دو زوج مشهور شکرآب شده و به زودی قرار است از یکدیگر جدا شوند ولی نه دیوید و نه ویکتوریا هیچ کدام اظهار نظری در این مورد نکردند تا همه چیز در حد همان شایعه باقی بماند. حالا اما به نظر می‌رسد اختلاف نظر دیوید بکام با همسر ۴۴ ساله اش بیشتر از چیزی است که تصور می‌شد؛ خود بکام در گفت‌و‌گو با برنامه تلویزیونی یکی از شبکه‌های استرالیا که قرار است قسمت کامل آن امروز پخش شود، اذعان کرده که زندگی‌اش با ویکتوریا سختی‌های خاصی هم دارد. «وقتی شما در طول زندگی‌تان برای مدت زمان طولانی همسر هستید، همان‌طور که ما هستیم، خب خیلی مسائل پیچیده و سخت می‌شود. باید تلاش دو چندانی کرد.» دیوید البته قبل از این هم نشان داده بود با ویکتوریا بر سرمسائل ریزودرشتی اختلاف نظر دارد؛ مسائلی که خودش این طور بیانش می کند. «اختلاف نظری که بین ما وجود دارد مربوط به جزئیات است؛ همین جزئیات است که تفاوت های زیادی را رقم می زند.»

میامی و آغاز درگیری‌های تازه

شاید بشود اوج اختلاف نظر بکام با همسرش را در سفر به میامی و خرید و تاسیس یک باشگاه دانست؛ دیوید که مدت‌ها بود می‌خواست تیم خودش را داشته باشد برای پروژه‌اش برنامه زیادی چیده بود ولی همواره با مخالفت ویکتوریا همراه بود؛ او نمی‌خواست به میامی سفر کند و دست آخر هم حرفش را به کرسی نشاند؛ بکام در آخرین سفرهایش به آمریکا به تنهایی سفر کرده و همسر و ۴ فرزندش را در خانه تنها گذاشته است. البته از قرار معلوم ویکتوریا از یکی از نزدیکان بکام که مدام در سفرهای میامی به همسرش چسبیده دل خوشی ندارد و گفته می‌شود بزرگترین دلیل مخالفتش حضور همین شخص است.

آینده‌نگری برای بچه‌ها

البته رسانه‌های انگلیسی از جمله نشریه «سان» خبر داده که اختلاف نظر بکام و همسرش مربوط به تربیت ۴ فرزندش است؛ ویکتوریا می‌خواهد پسر ۱۰ ساله اش مدل برند «بربری» شود و دیگری را می‌خواهد در همان سن ۱۲ سالگی تبدیل به خواننده موسیقی پاپ کند؛ کاری که خودش زمانی در گروه موسیقی «اسپایس گرلز» انجامش داده؛ بکام اما از اینکه ویکتوریا این همه فرزندانش را به سمت شبکه‌های مجازی سوق می‌دهد و آنها را در معرض نمایش قرار می‌دهد شاکی است. ویکتوریا هم در آن سو به پسر بزرگ خانواده گیر داده که راه پدر را در پیش گرفته و همین حالا علاقه زیادی به خالکوبی نشان داده است. دیوید حالا درباره تصمیمش درباره آینده و زندگی مشترکش با ویکتوریا می‌گوید: «هرتصمیمی که ما می‌گیریم باید یک نکته را در دلش داشته باشد؛ اینکه مراقبت فرزندان‌مان باشیم.»

تکذیب از ویکتوریا

با وجود بروز شایعات زیاد درباره زندگی زناشویی این دو، به نظر می‌رسد ویکتوریا نمی‌خواهد رسیدن به پایان خط با دیوید را بپذیرد؛ او چند ماه پیش در گفت‌و‌گو با مجله «ووگ» گفت: «زندگی مشترک ما ۲۰ ساله شده و در این ۲۰ سال قصه‌های من‌درآوردی زیادی درباره زندگی‌مان شنیده‌ایم. من و دیوید دیگر به این قصه‌ها عادت کرده‌ایم و یاد گرفته‌ایم بدون اینکه به این شایعات اهمیتی بدهیم به زندگی خودمان ادامه دهیم.» ویکتوریا درباره شایعه طلاق گرفتن از دیوید هم می‌گوید: «در این مدت زمان زیادی که با هم سپری کرده‌ایم، فهمیده‌ایم که دو نفری قوی‌تر از یک نفر هستیم. حالا ما ۴ فرزند هم داریم پس همچنان تصور می‌کنم ۶ نفری بسیار قوی‌تر از یک نفر هستیم.»

دیوید بکام و ویکتوریا به آخر خط رسیدند

با وجود اظهار نظر متفاوت ویکتوریا درباره شایعاتی که درباره زندگی‌شان به راه افتاده، حالا به نظر می‌رسد صحبت‌های جدید دیوید حسابی او را شوکه کند؛ دیوید شاید پذیرفته رد کردن شایعات دیگر جواب نمی‌دهد و به دنبال راه حل تازه‌ای است.

ویکتوریا ۲ روز گریه کرد

پخش قسمت‌هایی از مصاحبه اختصاصی دیوید بکام با تلویزیون استرالیا حسابی جنجال به پا کرده و به نظر می‌رسد به شکرآب شدن رابطه دیوید با ویکتوریا دامن زده است؛ روز گذشته روزنامه سان در گزارشی خبر داده که حال ویکتوریا، همسر دیوید از زمانی که بخشی از آن مصاحبه را شنیده حسابی بد است. طبق صحبت‌های یکی از دوستان نزدیک ویکتوریا با روزنامه سان، او گفته «انتشار این مصاحبه شبیه به ترکیدن بمب هسته‌ای نزد ویکتوریا است.» دیوید که گفته بود «هنوز هم زندگی اش پیچیدگی‌هایی دارد» به شدت دل همسرش را آزرده. طبق گفته‌های همان دوست خانوادگی، گفتن این جمله چنان حال ویکتوریا را خراب کرده که او دو روز پشت سر هم گریه کرده است. دوست خانوادگی بکام به سان گفته «ویکتوریا بعد از ۱۹ سال زندگی مشترک، توقع شنیدن چنین حرف‌هایی را از دیوید بکام نداشته است.»


برچسب ها : ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , جذاب ترین ها , خبر داغ
ارسال دیدگاه