زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۷/۱
» بانک و بیمه » بهره گیری از ایده های کاربردی جامعه دانشگاهی با حمایت بانک شهر
تاریخ انتشار : 2018/10/22 - 16:19
 کد خبر: 22668
 268 بازدید

مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر در مراسم افتتاحیه دهمین دوره "استارتاپ تریگر":

بهره گیری از ایده های کاربردی جامعه دانشگاهی با حمایت بانک شهر

مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر با تاکید بر اینکه در حال حاضر طرح های سنتی نیازمندی های مشتریان شبکه بانکی را رفع نمی کند،گفت: باید با بها دادن به ایده های جوانان، خدمت رسانی به شهروندان و مشتریان شبکه بانکی را بهبود بخشید.

بهره گیری از ایده های کاربردی جامعه دانشگاهی با حمایت بانک شهر

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمد رضا رنجبر فلاح در مراسم افتتاحیه دهمین دوره” استارتاپ تریگر” که با همکاری بانک شهر و دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود،افزود: خوشبختانه این بانک در سال های اخیر در شناسایی ایده‌های برتر و تبدیل آنها به محصول پیشرو بوده است.
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر خلاقیت، امری جدایی ناپذیر در شبکه بانکی کشورهای پیشرفته است،ادامه داد: در شرایط فعلی و با توجه به نیازهای مشتریان بانک‌ها و شهروندان، می بایست پرورش ایده‌های کارآفرینانه در حوزه بانکی در اولویت قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر با اشاره اینکه بستر تحقق ایده‌های کاربردی در بانک شهر فراهم است،گفت: استعدادهای برتر دانشگاهی، امروز با مسائل و نیازهای روز کشور آشنا هستند و می توانند در راستای رفع این مشکلات گام‌های تاثیرگذار بردارند.
فلاح با بیان اینکه بانک شهر طی سال های اخیر با پرداختن به این مهم، توانسته از توان نخبگان جوان کشور در ارایه خدمات به روز بانکی به مشتریان پیشرو باشد،ادامه داد: هم اکنون پیشخوان‌های شهرنت در قامت یک شعبه بانکی کاملترین خدمات را به شهروندان و مشتریان شبکه بانکی در خارج از ساعات اداری ارایه می دهند.
وی در ادامه گفت: در تلاش هستیم با بهره گیری از ایده های کاربردی جامعه دانشگاهی، خدمات دهی به مشتریان را بیش از پیش بهبود بخشیم.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه