زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» بانک و بیمه » اعطای گواهینامه “اولین جایزه مدیریت دانش” به بیمه پاسارگاد
تاریخ انتشار : 2018/10/21 - 18:45
 کد خبر: 22491
 382 بازدید

اعطای گواهینامه “اولین جایزه مدیریت دانش” به بیمه پاسارگاد

گواهینامه “اولین جایزه مدیریت دانش” در کنفرانس بین المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه به شرکت بیمه پاسارگاد اعطا شد. این قدردانی به پاس تلاش بی شاعبه بیمه پاسارگاد در راستای توسعه مبانی علمی و کاربردی مدیریت دانش ، کمک به طراحی و استقرار نظام مدیریت دانش ، به این شرکت اعطا شده است.

اعطای گواهینامه “اولین جایزه مدیریت دانش” به بیمه پاسارگاد

به گزارش تدبیر تازه نیوز کنفرانس بین المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه با حضور اندیشمندان، صاحب نظران، استادان و علاقمندان، به همت انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم در روز ۲۵ مهر ۱۳۹۷ برگزار شد.

گفتنی است هیأت داوران پس از بررسی شاخص ها و ارزیابی اظهارنامه ها و جلسات حضوری ، تلاش های این شرکت را شایسته دریافت گواهینامه “اولین جایزه مدیریت دانش” که همزمان با ” کنفرانس بین المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه ” برگزار شد، دانستند.

مدیریت دانش برای سازمان یک الزام اجتناب ناپذیر است. مدیریت دانش یک زنجیره است که این زنجیره به ترتیب شامل مدیریت دانش (ایجاد، تسهیم و بکارگیری)، دارایی‌های دانش (سرمایه ارتباطی، سرمایه ساختاری و سرمایه انسانی)، خدمات و محصولات (پروژه، سرمایه گذاری، فرآیندها و …) و در پایان تأثیرگذاری (سازمان، منطقه و جهان) است. تأثیرها ارزیابی شده و آموخته‌های جدید (یادگیری‌ها و نوآوری‌ها) در کل زنجیره لحاظ می شوند. نقش مدیریت و رهبران در این زنجیره تعریف استراتژی‌های دانشی، پایه‌ریزی فرهنگ دانشی، حمایت و پشتیبانی های مورد نیاز است. جایزه مدیریت دانش برای توسعه، سطح سازمان‌ها را براساس ارزیابی معیارهای این زنجیره مشخص می کند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه