زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» بانک و بیمه » بازدید عضو هیأت مدیره بانک رفاه از استان خراسان شمالی
تاریخ انتشار : 2018/10/21 - 15:17
 کد خبر: 22433
 274 بازدید

بازدید عضو هیأت مدیره بانک رفاه از استان خراسان شمالی

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه؛ فرشید فرخ نژاد عضو هیات مدیره بانک رفاه […]

بازدید عضو هیأت مدیره بانک رفاه از استان خراسان شمالی

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه؛ فرشید فرخ نژاد عضو هیات مدیره بانک رفاه در بازدید از اداره امور شعب بانک رفاه در استان خراسان شمالی با اعلام این مطلب افزود: با توجه به بانک محور بودن اقتصاد کشور و نقش عمده آن در کنترل فعالیت‌های اقتصادی، بانک ها در به گردش درآوردن چرخ‌های پیشرفت اقتصادی- اجتماعی ، نقش بی بدیلی دارند.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم به کارگیری بانکداری نوین افزود: زمان بانکداری سنتی به پایان رسیده و باید در پی استقرار بانکداری نوین و جامع بود. ما باید خدمات بانک را به گونه ای گسترش دهیم که مشتریان این خدمات را در هر زمان و مکانی تحویل بگیرند.
عضو هیات مدیره بانک رفاه در ادامه این سفر در مراسم بهره برداری از شیرخوارگاه غنچه های رضوان بجنورد، افتتاح ساختمان مرکز توانمندی سازی معتادان بهبود یافته بجنورد، جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه تخصصی اشتغال استان در استانداری حضور یافت.
گفتنی است فرخ نژاد همچنین در همراهی دکتر محسنی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مدیران اجرایی استان و شهرستان بجنورد، از مجتمع پتروشیمی خراسان شمالی به منظور تکمیل فاز دوم بازدید کرد.

 

 

 بازدید عضو هیأت مدیره بانک رفاه از استان خراسان شمالی


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه