زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۷/۱۳
» بانک و بیمه » برگزاری جلسه مدیر شعب استان خراسان جنوبی با روسای شعب این استان
تاریخ انتشار : 2018/10/21 - 14:48
 کد خبر: 22425
 285 بازدید

برگزاری جلسه مدیر شعب استان خراسان جنوبی با روسای شعب این استان

جلسه روسای شعب استان خراسان جنوبی با حضور مدیر، معاون، پرسنل ستادی،روسای شعب و نماینده شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با دو محور تحلیل، بررسی و رفع موانع موجود در پایانه های pos فروشگاهی و جذب منابع، بانکداری مدرن و دیجیتال برگزار شد.

برگزاری جلسه مدیر شعب استان خراسان جنوبی با روسای شعب این استان

به گزارش تدبیر تازه به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، در این جلسه یزدانی مدیر استان گفت: در وضعیت کنونی بازار لزوم توجه مستمر و پیگیری روزانه پایانه های pos فروشگاهی یکی از مهمترین پارامتر های رسیدن به موفقیت شعبه و بازدهی است بررسی و پایش مستمر پایانه ها و رصد تراکنش های مشتریان مربوط به هر شعبه و نیز جمع آوری پایانه های کم تراکنش و صفر تراکنش و تخصیص آنها به مشتریان پر تراکنش و فعال سبب بهره وری هرچه بیشتر دستگاه های موجود خواهد شد، بطوریکه شاهد کاهش هزینه های نگهداری دستگاه ها و در عوض سودآوری برای بانک خواهیم بود.
در ادامه رسائی مقدم معاون استان با بیان اطلاعات و آمار جامعی از فعالیت شعب در خصوص بانکداری مدرن و جذب منابع در شعب گفت: نباید تاکید شعب فقط به پرداخت نرخ سود بالا به مشتریان باشد، باید از تمامی ظرفیت ها نظیر بانکداری مدرن (تلفن بانک، همراه بانک، اینترنت بانک و…) و در ادامه ی آن بانکداری دیجیتال نهایت استفاده را نمود، بطوریکه مشتریان پس از استفاده از سرویس های این بانک، تعلق خاطر، سهولت،سادگی و اعتماد به سیستم را تجربه نمایند.
وی در ادامه افزود: امروزه یافتن مشتری خوب و نگهداری آن یک هنر محسوب می شود و انتخاب این گونه مشتریان و پشتیبانی از آنها هدف این مدیریت بوده و خواهد بود.
در ادامه روسای شعب مشکلات خود را در خصوص پایانه های pos فروشگاهی مطرح نموده که توسط نماینده شرکت تجارت الکترونیک پارسیان پاسخ مناسب داده و مقرر شد پیگیری های لازم تا رفع تمامی موانع و مشکلات شعب ادامه داشته باشد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه