زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۹/۹
» خبر داغ » قرارداد کی روش تا پایان جام ملت های آسیا است
تاریخ انتشار : 2018/10/20 - 18:11
 کد خبر: 22196
 466 بازدید

فدراسیون فوتبال:

قرارداد کی روش تا پایان جام ملت های آسیا است

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته اعلام کرده بود که با فدراسیون فوتبال ایران قرارداد ندارد.

قرارداد کی روش تا پایان جام ملت های آسیا است

فدراسیون فوتبال روز شنبه در واکنش به اظهارات کی روش مبنی بر اینکه قراردادی با فدراسیون فوتبال ایران ندارد، اعلام کرد که قرارداد این مربی با تیم ملی تا پایان جام ملت های آسیا تمدید شده است.

به گزارش تدبیر تازه نیوز، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته در گفت و گو با یکی از رسانه های خارجی اعلام کرده بود که با فدراسیون فوتبال ایران قرارداد ندارد.

وی همچنین در سخنان خود گفت که با وجود نداشتن قرارداد در حال حاضر فقط با تیم ملی ایران همکاری می کند.

فدراسیون فوتبال کشورمان در واکنش به این اظهارات با انتشار بیانیه ای یادآور شد: با توجه به انتشار برخی شایعات، به اطلاع افکار عمومی می رساند مطابق اعلام رسمی قبلی مسوولان فدراسیون و سرمربی تیم ملی، قرارداد کارلوس کی روش تا پایان جام ملت های آسیا تمدید شده است.

لذا تحلیل و تفسیرهای منتشره خلاف این موضوع، عاری از واقعیت است و تصریح می شود که قرارداد کی روش تا پایان جام ملت های آسیا با فدراسیون فوتبال ایران تمدید شده و برای طرفین لازم الاجرا است.

همچنین سید امیر حسین حسینی مدیر رسانه ای تیم ملی نیز امروز در سخنانی اعلام کرد: مصاحبه ای که روز گذشته از سوی کی روش منتشره شده مربوط به حضور این مربی در کلاس آموزشی فیفا است که برگزاری این کلاس مربوط به روزهای اخیر نیست.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه