زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۵
» بانک و بیمه » افتتاح دفتر خدمات بانکی بانک حکمت ایرانیان در چهار دانگه
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۳
 کد خبر: 22014
 203 بازدید

افتتاح دفتر خدمات بانکی بانک حکمت ایرانیان در چهار دانگه

بانک حکمت ایرانیان در راستای خدمت رسانی به مشتریان ، اصناف و بنکداران صنایع چوب با افتتاح دفتر خدمات بانکی خود در منطقه چهاردانگه تمامی خدمات نوین بانکی را ارائه می نماید .

افتتاح دفتر خدمات بانکی بانک حکمت ایرانیان در چهار دانگه

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از  روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان ، در مراسم افتتاحیه دکتر عسکرزاده ، مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان با ابراز خرسندی از راه اندازی این دفتر خدمات بانکی ، اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک بانک حکمت ایرانیان بتواند با تکیه بر بانکداری شرکتی نقش مثمر ثمری در واردات و صادرات اصناف در این حوزه ایفا نماید و خدمات خوبی را در حوزه ارزی و ریالی به مشتریان خود ارائه دهد .

در پایان این مراسم نیز بطور رسمی با حضور مدیرعامل و معاونان و مدیران بانک حکمت ایرانیان ، کسبه منطقه و سایر مهمانان ، دفتر خدمات بانکی چهاردانگه بانک حکمت ایرانیان آغاز به کار نمود .

گفتنی است دکتر چهارلنگی معاون فناوری اطلاعات ، جلیل بی نظیر معاون امور بانکی ، محمود زمانی مدیر بازاریابی، مهدی ظریف نیا مدیر روابط عمومی ، مجید قربانی نیا مدیر پشتیبانی و شاهین جاوید میلانی مدیر بانکداری شرکتی بانک حکمت ایرانیان نیز از حاضرین در این مراسم بودند .


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه