زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» بین الملل » ده‌ها مسافر ایرانی در استانبول سردرگم هستند/قیمت بلیت پرواز استانبول-تهران تا ۱۵ میلیون تومان
تاریخ انتشار : 2018/10/18 - 13:45
 کد خبر: 21789
 515 بازدید

اقدام عجیب هواپیمایی «زاگرس»؛

ده‌ها مسافر ایرانی در استانبول سردرگم هستند/قیمت بلیت پرواز استانبول-تهران تا ۱۵ میلیون تومان

هواپیمایی زاگرس در اقدامی غیر حرفه ای و عجیب با کنسل چند پرواز خارجی در هفته های اخیر سبب بروز مشکلاتی عدیده برای ایرانیان در کشورهای خارجی شده است.

ده‌ها مسافر ایرانی در استانبول سردرگم هستند/قیمت بلیت پرواز استانبول-تهران تا ۱۵ میلیون تومان

به گزارش «انتخاب»، هواپیمایی زاگرس برای چندمین بار طی هفته های اخیر پروازهای خارجی خود را بدون هیچ جبران خسارتی کنسل کرده که در جدیدترین اقدام کنسلی سبب افزایش قیمت بلیط پروازهای استانبول به تهران تا مبلغ ۱۵ میلیون تومان شده است.

بنا به گزارش های مردمی هواپیمایی زاگرس پرواز بامداد روز شنبه آتی خود را بدون هیچ توضیح و تلاش برای جایگزینی پرواز و یا چاره جویی برای مسافران کنسل کرده که این اقدام سبب افزایش بیش از ۱۵ برابری بلیط هواپیما برای روزهای جمعه و شنبه آتی شده اما بدون هیچ پاسخ گویی شفاف و تلاش برای جایگزینی پرواز و یا ارائه خدمات به مسافران خود از هر گونه پاسخ سر باز میزند.

این گزارش حاکی است ، در حال حاضر دهها تن از هموطنانمان در استانبول دچار سردرگمی و مشکلات عدیده ای برای تهیه بلیط جایگزین شده اند این اتفاق خارج از مشکلات کاری و شخصی ایجاد شده برای این هموطنان به دلیل لغو پرواز مذکور است.

مشخص نیست چرا سازمان هواپیمایی کشوری در راستای حمایت از هموطنانمان حاضر به برخورد با شرکت هواپیمایی زاگرس که در این زمینه سوابق دیگری هم دارد نیست.

گزارش های مردمی حاکی از آن است که همزمان سایر شرکت های هواپیمایی نیز با سو استفاده از وضع پیش آمده تا بیش از ۱۵ برابر به افزایش قیمت پرواز ها در فاصله روزهای ۵شنبه، جمعه و شنبه آتی کرده اند‌. قطعا با چنین افزایش قیمتی بسیاری از هموطنانمان قادر به تهیه بلیط نبوده و از طرفی به دلیل برنامه ریزی مالی امکان تامین هزینه هتل و سایر هزینه های سفر تا تعیین تکلیف پرواز مناسب برای بازگشت را هم ندارند که این موضوع شرایط را برای این مسافران بسیار دردناک کرده است.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه