زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۷/۱
» اجتماعی » بارش باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق
تاریخ انتشار : 2018/10/16 - 13:35
 کد خبر: 21513
 294 بازدید

بارش باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از بارش باران،‌ گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در اکثر مناطق کشور طی امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ مهر) خبر داد.

بارش باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق

احد وظیفه اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده در بخش‌هایی از شمال غرب،‌ غرب، سواحل دریای خزر،‌ بخش‌هایی از استان‌های تهران،‌ البرز، قزوین،‌ فارس، شمال و غرب هرمزگان، جنوب کرمان و مرکز سیستان و بلوچستان بارش باران،‌ گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: طی فردا (۲۵ مهر ) و روز پنجشنبه (۲۶ مهر) بارش باران در بخش‌هایی از کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری به صورت پراکنده ادامه دارد.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی همچنین طی فردا و پس‌فردا در استان‌های فارس، جنوب کرمان، شمال هرمزگان و شمال بوشهر بارش باران گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. همچنین طی روز پنجشنبه (۲۶ مهر) علاوه بر این مناطق احتمال بارش باران، همراه با رعد و برق در شرق استان خوزستان نیز وجود دارد.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۲۵ مهر) کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه ( ۲۶ مهر) صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه