زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۹/۹
» اسلایدر اصلی » اژه‌ای: هزینه می‌دهیم و می‌ایستیم
تاریخ انتشار : 2018/10/09 - 21:04
 کد خبر: 20463
 626 بازدید

اژه‌ای: هزینه می‌دهیم و می‌ایستیم

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه دشمن با هدف قرار دادن معیشت و اقتصاد مردم و جنگ روانی در صدد براندازی نظام است، گفت: علی رغم تفکر برخی افراد غافل، ایران اسلامی در برابر جنگ روانی و اقتصادی دشمن با وجود پرداخت هزینه خواهد ایستاد و تسلیم نخواهد شد.

اژه‌ای: هزینه می‌دهیم و می‌ایستیم

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی که در سالن اجتماعات امام علی (ع) ارومیه برگزار شد با تاکید به اینکه عدالت یکی از ارکان قضاوت است، گفت: عدالت یک امر وجودی بوده که باید در انسان حاصل شده و قاضی باید بر اساس ضوابط و اصول قضاوت کند.
وی نیروی انتظامی را از نهادهای بالنده و روبه جلو کشور دانست و اظهار کرد: بی شک هیچ نهاد و دستگاهی در کشور همچون نیروی انتظامی پیدا نمی‌شود که تنوع ماموریت این چنینی داشته و در مبارزه با فساد و مفسدین اقتصادی جز موثرترین دستگاه است.

وی با اشاره به اجتماع بسیجیان گفت: حضور همراه با اقتدار بسیجیان از یک طرف نشان از شعور و شعار عظمت مردمی‌ترین نهاد دنیا و از یک طرف اقتدار و ابهت رهبر انقلاب بود.
محسنی اژه‌ای با بیان اینکه دشمن ۲ سال است با تمام توان تبلیغاتی، نیروهای آسیب دیده از سوی انقلاب اسلامی را برای ایجاد ناامنی در داخل کشور آموزش می‌دهد، گفت: پاسخ نیروهای نظامی کشور در حمله دقیق به مقرر تروریست‌ها در سوریه یک اخطار نه به تروریست‌ها بلکه به حامیان تروریست‌ها بود که نیروهای امنیتی و نظامی ایران جواب هرگونه بازی کودکانه را قاطعانه خواهند داد.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: علی رغم تفکر برخی افراد غافل، ایران اسلامی در برابر جنگ روانی و اقتصادی دشمن با وجود پرداخت هزینه خواهد ایستاد و تسلیم نخواهد شد.

وی منصب قضاوت را یک منصب الهی دانست و گفت: قاضی همیشه در معرض لغزش و بین و حق وباطل است و باید با استناد از دین و قرآن در مقابل سختی‌ها و کار فراوان صبر و حوصله داشته باشد.

محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه قرارها باید متناسب با پرونده‌ها و جرم صادر شوند، افزود: متاسفانه قرارهای صادره برخی پرونده‌های استان مناسب پرونده‌ها نیستند که باید رسیدگی شوند.
وی با بیان اینکه قانون، قوه قضاییه را تا مرحله صدور حکم از ذکر نام اشخاص مجرم منع کرده است، خاطرنشان کرد: باید با اطلاع رسانی صحیح و بجا مردم را از اقدامات قوه قضاییه آگاه کنیم تا یاس و نا امیدی را که دشمن به کشور پمپاژ کرده از بین ببریم.
معاون اول قوه قضاییه افزود: دشمن با هدف قرار دادن معیشت و اقتصاد مردم و جنگ روانی در صدد براندازی نظام است و در چنین شرایطی با اتحاد و وحدت و تثبیت اقتصاد وتولید داخلی نقشه‌های دشمن را خنثی خواهیم کرد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی , تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه