زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۳/۹
» اسلایدر اصلی » علم الهدی : تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز است
تاریخ انتشار : 2018/09/28 - 14:06
 کد خبر: 18742
 226 بازدید

علم الهدی : تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز است

آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد تاکید کرد: نمایندگان ما بفهمند در مجلس چه چیزی را تصویب می‌کنند، به چه تن می‌دهند، ملت را به چه چیزی می‌اندازند و ما را عضو چه کنوانسیونی می‌کنند که پول می‌گیرند تا ملت ما را بکشند. آیا آنها در آینده جلوی آزادی‌های ما را نمی‌گیرند؟ تصویب FATF حداقل خیانت به خون شهدای اهواز است.

علم الهدی : تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز است

حجت‌الاسلام سید احمد علم‌ الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد گفت: آنچه در سالگرد دفاع مقدس برای ما قابل تامل است، تنها تجدید خاطره ایثارگری‌ و فداکاری‌های رزمندگان و جریان‌های دفاع مقدس نیست بلکه یک اندیشه و عقیده عظیم دینی و ایمانی در این سالگرد برای ما تجدید می‌شود و آن، وعده و بشارتی است که ذات مقدس پروردگار داده است.

دشمن جرات تهاجم نظامی به ما را ندارد

علم الهدی با بیان اینکه روزی که به ما حمله کردند و انواع و اقسام جنایات را در شهرهای ما انجام دادند، شهرهای ما در زیر موشک‌هایشان بودند و… کسی فکر نمی‌کرد پیروز نهایی جنگ کیست، اظهار داشت: نظام ما چهل سال با قدرت با رهبری دینی ادامه یافته و دشمن کافر ما این روزها در دل عذاب الیم دوزخ به سر می‌برد. آیا شرایط همیشه این گونه است؟ خیر. وقتی مردم با اخلاص در عرصه دینی اقدام کنند، اینگونه می‌شود ولی اگر این گونه نباشیم، در هر نبردی به خاطر مسلمان بودن، پیروز نمی‌شویم.

آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: در طول تاریخ شکست‌ها و حملات بسیاری علیه ایران و مسلمانان رخ داده ولی در جنگ و دفاع مقدس، رزمندگان ما با ایمان و اخلاص در عرصه فداکاری مخلصانه وارد شدند. الان نیز همین گونه است. دشمن همان دشمن است و دشمنی‌اش نیز بیشتر است ولی دفاع مقدس جریانی در جامعه رقم گذاشته که دشمن هنوز جرات تهاجم نظامی به ما را ندارد.

دشمن با توطئه‌های دیگر به سراغ ما آمده است

علم‌الهدی با بیان اینکه دشمن با توطئه‌های دیگر به سراغ ما آمده است، تصریح کرد: یک مشت شکم‌پرور و درنده‌خو را با پول گول زده تا در اهواز زنان و کودکان را به خون بکشند. در رویارویی با نیروهای مسلح ما نمی‌توانند قرار بگیرند و بجای آن، کودک و زن می‌کشند که این نهایت ضعف، زبونی و بی‌دینی است که یک بشر را درنده می‌کند تا یک بچه چهار ساله را به خاک و خون بکشد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان ما باید چشمان خود را باز کنند، خاطرنشان کرد: حتی شورای امنیت و سازمان ملل که تحت تیول قدرت‌های استکباری هستند، حمله اهواز را تروریستی نامیدند. به کسانی که عملیات تروریستی انجام دادند، وعده ۲۰۰ هزار دلار پول داده بودند. مگر این تبادل‌ها در بانک‌های کشور عضو FATF رخ نداده است. مگر قدرت‌های استکباری عضو این کنوانسیون مالی نیستند؟ پس چرا این کار را انجام دادند.

تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز است

علم الهدی امام جمعه مشهد افزود: نمایندگان ما بفهمند در مجلس چه چیزی را تصویب می‌کنند، به چه تن می‌دهند، ملت را به چه چیزی می‌اندازند و ما را عضو چه کنوانسیونی می‌کنند که پول می‌گیرند تا ملت ما را بکشند. آیا آنها در آینده جلوی آزادی‌های ما را نمی‌گیرند؟ تصویب FATF حداقل خیانت به خون شهدای اهواز است.

علم‌ الهدی با بیان اینکه دشمن از تقابل با ما ناامید، عاجز و ناتوان است و دچار ضعف و زبونی شده است، ابراز داشت: دشمن به همین خاطر به سراغ جنگ اقتصادی آمده است. اینکه شب چهارشنبه نصف شب در یک جریان رسانه‌‌‌‌‌ای اعلام شود دلار ۱۸ هزار تومان است و فردایش این رقم، نرخ دلار در کشور شود، مقصرش کیست؟ وزارت ارتباطات که می‌بیند امریکا به وسیله فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی وارد جنگ اقتصادی شده است،‌ مسئولیت ندارد جلوی آن را گرفته و کنترل کند؟


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی , خبر داغ , سلامت
ارسال دیدگاه