زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» خبر داغ » اتفاقات تلخ پس از دربی؛ زورگیری از تماشاگران پس از دیدار استقلال و پرسپولیس
تاریخ انتشار : 2018/09/27 - 22:49
 کد خبر: 18708
 273 بازدید

اتفاقات تلخ پس از دربی؛ زورگیری از تماشاگران پس از دیدار استقلال و پرسپولیس

تماشاگرانی که برای دیدن دیدار استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی رفته بودند پس از پایان این دیدار در ضلع شرقی ورزشگاه با صحنه های وحشتناکی مواجه شدند.

اتفاقات تلخ پس از دربی؛ زورگیری از تماشاگران پس از دیدار استقلال و پرسپولیس

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس پنجشنبه شب با حضور پرتعداد تماشاگران دیدار استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. البته این دیدار از نظر فنی سطح پایینی داشت که همین امر باعث ناراحتی تماشاگران دو تیم شد.

با این حال این تنها اتفاق کسل کننده دیدار استقلال و پرسپولیس نبود چرا که صحنه های وحشتناک تری در خارج از ورزشگاه رقم خورد. تماشاگرانی که از درب شرقی ورزشگاه آزادی خارج شدند مجبور بودند برای رسیدن به اتومبیل های خود که خارج از محوطه ورزشگاه پارک شده بود، مسیر طولانی را طی کنند.

در بخشی از این مسیر که دید کافی وجود نداشت چند زورگیر با سلاح سرد به تماشاگران حمله می کردند و با تهدید آنها موبایل و وسایل شخصی شان را به سرقت می بردند. صحنه‌هایی که توسط سارقان رقم خورده بود باعث وحشت و فرار تعدادی از تماشاگران دیگر شد با این حال برخی نیز قربانی شدند و تلفن همراه و سایر وسایلشان را از دست دادند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه