زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۳/۱۱
» اجتماعی » آمادگی کامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه براي مهرماه۱۳۹۷
تاریخ انتشار : 2018/09/22 - 12:31
 کد خبر: 17639
 316 بازدید

آمادگی کامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه براي مهرماه۱۳۹۷

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه از آمادگی کامل این ناوگان برای ارائه خدمات حداکثری در آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۷ خبر داد.

آمادگی کامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه براي مهرماه۱۳۹۷

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه ، مهندس فرنوش نوبخت با بيان اينكه اقدامات و برنامه ريزي هاي لازم براي طرح استقبال از مهر در شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه از مدتي پیش آغاز شده است، افزود: استفاده حداکثری از توان مترو، آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده در زمان‌های پرتردد، انجام تعميرات و بهینه سازی فضای ایستگاهی از جمله اقدامات این طرح است.
وي با اشاره به اينكه به دليل تردد دانشجويان از استان البرز به استان تهران و بالعكس، هرسال با آغاز سال تحصيلي حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد به مسافران خط پنج مترو افزوده مي شود خاطرنشان كرد: ۷۰ درصد مسافران خط ۵ (گلشهر- تهران) تمايل به استفاده از قطارهاي تندرو دارند و به همين منظور از ابتداي مهرماه ۹۷؛ دو حركت تندرو از مبدا ايستگاه كرج به برنامه حركت قطارهاي اين خط افزوده خواهد شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداري متروي تهران و حومه با بيان اينكه ساعت اعزام اين دو قطار تندرو ۶:۳۵ و ۷:۱۵ صبح است ادامه داد: ساعت فعاليت خط ۵ متروي تهران و حومه نيز نيم ساعت زودتر از ساير خطوط و از ساعت ۵ صبح آغاز مي شود، اميدواريم با اين كار شاهد كاهش ازدحام جمعيت در ساعات اوليه صبح در اين خط باشيم.
مهندس نوبخت با اشاره به اینکه ایستگاه‌های متروي تهران وحومه به طور کامل برای پذیرش حجم بالای مسافران در مهرماه آماده شده‌اند افزود: در هفته اول مهرماه تعدادي از پرسنل شركت با حمايل مشخص در ايستگاه هاي منتخب مترو حضور دارند تا در مسيريابي دانش آموزان و دانشجوياني كه براي تردد خود اين سامانه را انتخاب كرده اند كمك كنند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه در پايان گفت: آماده سازی ایستگاه‌ها از نظرروشنایی، پله‌های برقی، آسانسور و آب سردکن‌ها و گویا سازی تابلوهای راهنما در ایستگاه‌های تقاطعی مترو و همچنين نظافت ايستگاه ها و قطارها نیز انجام شده است و تمامی ایستگاه ها آماده خدمت رسانی مناسب به شهروندان و مسافران متروي تهران و حومه هستند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حمل و نقل
ارسال دیدگاه