زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۴
» تله تایپ » حکم اعدام مربی فوتبال کودک آزار، شکست / دیوان عالی: جرم وی لواط نیست
تاریخ انتشار : 2024/06/20 - 15:36
 کد خبر: 170599
 10 بازدید

حکم اعدام مربی فوتبال کودک آزار، شکست / دیوان عالی: جرم وی لواط نیست

اواخر سال ۱۴۰۰ خانواده پسر نوجوانی به پلیس مراجعه کردند.

حکم اعدام مربی فوتبال کودک آزار، شکست / دیوان عالی: جرم وی لواط نیست
روزنامه ایران نوشت: پدر این پسر ۱۲ ساله در تشریح ماجرا به مأموران گفت: پسرم را در یک باشگاه ورزشی در شرق تهران برای کلاس‌های فوتبال ثبت‌نام کردم که زیر نظر یک مربی ۴۰ ساله که کارت مربیگری هم داشت برگزار می‌شد، اما بعد از چند جلسه متوجه شدم رفتارهای پسرم تغییر کرده است.
او پسری پر انرژی و پر جنب و جوش بود، ولی ناگهان به فردی منزوی تبدیل شده بود و بابت هر موضوعی هم سریع پرخاشگری می‌کرد. من و همسرم که به رفتارهای پسرم شک کرده بودیم پیگیرش شدیم و در نهایت او برای ما تعریف کرد که چگونه مربی فوتبالش او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.
در حالی که تحقیقات پلیسی برای بررسی موضوع آغاز شده بود، دو پسر نوجوان دیگر هم با حضور در پلیس آگاهی شکایت مشابهی را علیه همان مربی ثبت کردند.
به این ترتیب مربی فوتبال برای تحقیقات بیشتر به دادسرا احضار شد، اما وی نه تنها در دادسرا حاضر نشد بلکه معلوم شد که با اطلاع از شکایت شاگردانش به مکان نامعلومی گریخته است.
تلاش پلیس برای ردیابی مربی فوتبال ادامه داشت تا اینکه سرانجام مأموران او را در یکی از شهرهای مازندران بازداشت کردند.
پس از بازداشت متهم ۵ پسر نوجوان دیگر هم شکایت‌های مشابهی را علیه مربی فوتبال مطرح کردند و تعداد شاکی‌های پرونده به ۸ نفر رسید.
تحقیقات نشان می‌داد متهم شاگردانش را به بهانه‌های مختلف به خانه‌اش کشانده و آنها را آزار داده است. همچنین روشن شد وی از آنها فیلم گرفته تا از ترس انتشار فیلم‌ها مجبور به سکوت شوند.
با به دست آمدن فیلم‌های سیاه برای متهم کیفرخواست صادر و پرونده‌ برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
در نخستین جلسه تحقیق ابتدا متهم سعی داشت با بیان اینکه متأهل و متعهد است خودش را تبرئه کند، اما در مواجهه حضوری با قربانی‌هایش و بازبینی فیلم‌های سیاه اتهامش را پذیرفت با این حال در ادامه مدعی شد قصد آزار پسران نوجوان را نداشته است.
با پایان نخستین جلسه تحقیق، سایر شاکی‌ها نیز شکایت‌شان را مطرح کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه